DM  2006  VED  HORSENS

Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
Veteran ligeVeteran kroget
HøjdehopLængdehop
Gren AGren B
Gerhardts Mindepokal
Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT fejlT tidPind
1Thomas KjøllerSurprise000:12,47000:12,28000:24,75x
2Sabrina RasmussenHottie000:12,87000:17,77000:30,64x
3Mette PedersenMimrslunds Alex000:27,52000:11,17000:38,69x
4Malene NielsenJordbærgårdens Buster Big Foot000:17,56000:21,19000:38,75x
5Stine NielsenNapoleon000:29,10000:17,71000:46,81x
6Heidi Vitting PedersenLykkegaardens Boris Bugatti000:35,23000:32,73001:07,96x
7Marlene BruhnJordbærgårdens Magic Twilight000:13,65100:10,69100:24,34x
8Rikke ThomsenVakse Viggo000:18,66100:10,80100:29,46x
9Birgit BankeFiona`s Banana Split000:17,24100:17,14100:34,38x
10Katrine NielsenBorrebys Hende Der100:26,86000:14,39100:41,25x
11Ditte PedersenClemme000:21,12100:22,50100:43,62x
12Charlotte AndersenChano100:37,09000:26,06101:03,15x
13Mette WindWind´s Fido Dido Boy000:53,69100:29,84101:23,53x
14Sabrina RasmussenBlue000:53,99101:03,01101:57,00x
15Camilla á ArgjumSpirit from My Nightwish100:13,03100:11,54200:24,57x
16Katrine NielsenBorrebys Survivor100:14,52100:13,79200:28,31x
17Anna Hawa MnasiNelly100:12,01100:25,77200:37,78x
18Ditte PedersenBent Jensen100:23,68100:16,74200:40,42x
19Camilla á ArgjumMy Fake Jack af Hindbærgården100:24,72100:18,41200:43,13x
20Emilie Strange WismannSavage Sendia100:21,29100:22,13200:43,42
21Emilie Lyngholm-KjærbyChutney200:20,82000:22,88200:43,70
22Denise HerrestrupNicky200:22,57000:21,15200:43,72
23Katrine NielsenStampegårdens Per100:33,69100:28,54201:02,23
24Birgit BankeFiona`s Nix Pille100:41,10100:31,95201:13,05
25Kathrine AlbyMr. Applejack201:03,20000:23,03201:26,23
26Kristina Scherrebeck-BoisenHedeokedik201:02,75000:23,99201:26,74
27Christina AlbyScore Kaj201:19,54000:58,65202:18,19
28Kristine JørgensenMrs. Gule Regina300:21,94000:10,88300:32,82
29Karina KristensenElwood100:20,82200:20,71300:41,53
30Marlene BruhnJordbærgårdens Tequila Hot N` Sweet200:13,13100:35,32300:48,45
31Linda Skov JohannssonLykkegårdens Streamer200:31,62100:17,94300:49,56
32Linda Skov JohannssonHimmelgårdens Sorte Sky200:33,02100:18,35300:51,37
33Anja Højmark HegnsvangFionas Thor200:33,97100:17,51300:51,48
34Mira DreijerMola200:29,09100:23,03300:52,12
35Cecilie AndersenBlack Angel100:32,77200:20,94300:53,71
36Maja Thim LarsenJørgen H.300:27,04000:32,27300:59,31
37Jeanette BorchChanel200:26,34100:43,39301:09,73
38Cathrine Marie PoulsenSokkedyret200:47,17100:26,76301:13,93
39Signe NielsenOtto200:49,21100:36,39301:25,60
40Rebekka MikkelsenChappermanden Champion Star200:58,92100:47,41301:46,33
41Sarah RohdeMille201:39,15101:53,89303:33,04
42Camilla á ArgjumMoonlight Shadow200:22,72200:13,74400:36,46
43Signe NielsenBella200:22,08200:17,45400:39,53
44Rie Munch AndersenMy Dark NitzoKing300:23,21100:18,75400:41,96
45Charlotte ChristiansenNafferlaffen300:38,95100:16,95400:55,90
46Sofie Katrine FriumHimmelbjerget's Cherie300:28,96100:29,17400:58,13
47Marlene BruhnBygholms Prince of Magic400:42,89000:15,89400:58,78
48Heidi Vitting PedersenStampegårdens Sorte Skoda300:34,07100:25,96401:00,03
49Nanna EckhoffBorrebys Felix300:42,46100:37,51401:19,97
50Kristina Scherrebeck-BoisenMadam Split300:53,39100:31,74401:25,13
51Julia Poulsen HonnensHøjre300:57,04100:29,89401:26,93
52Camilla Mørck ThuesenGoGo200:51,06200:40,57401:31,63
53Katja Poulsen HonnensBuzz Lightyear201:05,63201:01,00402:06,63
54Emilie Lyngholm-KjærbySpragle300:24,81200:24,28500:49,09
55Birgit BankeGaunby`s Phoenix300:36,11200:45,01501:21,12
56Camilla á ArgjumGaunbys For Enden af Regnbuen400:36,89100:45,02501:21,91
57Birgit BankeMimmer`s Mærkværdige Mogens300:22,15300:15,96600:38,11
58Camilla Mørck ThuesenHippHop500:38,10100:26,36601:04,46
59Mette WindWind´s Djipper Djipsi301:05,63300:14,89601:20,52
60Kristine JørgensenSylvester300:38,98300:51,51601:30,49
61Maria BankeGaunby´s Indian Summer300:58,85300:44,81601:43,66
62Mette WindEsra´s Rasende Racer Riki200:44,50401:10,31601:54,81
63Kathrine AlbyPepsi301:22,68300:49,01602:11,69
64Betina MillerLykkegårdens Dior501:27,51101:14,54602:42,05
65Cecilie AndersenTequila402:11,09201:58,08604:09,17
66Kristine JørgensenHoppe Gine600:55,83100:10,10701:05,93
67Nanna EckhoffSoebjerggaards Uffe300:38,85400:32,61701:11,46
68Charlotte AndersenSigga201:14,24500:20,89701:35,13
69Kristina Scherrebeck-BoisenMatas401:01,16300:38,81701:39,97
70Mette WindEsra´s Mokki Mokka301:10,35400:32,76701:43,11
71Katja Poulsen HonnensCandy Floss300:46,63401:12,49701:59,12
72Signe NielsenGaunby´s Fister601:47,69100:46,15702:33,84
73Sofie Katrine FriumGirokanin's Jolly Jumper400:33,78400:27,58801:01,36
74Brit Lysbeck LundbyMr. Bean701:14,74100:36,02801:50,76
75Charlotte ChristiansenNope301:00,59501:04,54802:05,13
76Charlotte ChristiansenNeiki701:19,97100:57,58802:17,55
77Brit Lysbeck LundbyKlatre Tøsen200:12,43701:13,27901:25,70
78Troels Hjalte KristensenSheik501:01,92400:52,81901:54,73
79Tina V PedersenAmanda501:10,89400:44,93901:55,82
80Jeppe LundbyVan Nistelrooy601:28,49300:27,60901:56,09
81Sarah RohdeMonty401:05,05501:05,05902:10,10
82Ditte PedersenNinus500:43,93501:06,551001:50,48
83Mette WindWind´s Don Diego De La Vega501:49,26501:54,041003:43,30
84Brit Lysbeck LundbyHarry802:54,97300:42,191103:37,16
85Tina V PedersenIrma600:54,05600:44,111201:38,16
86Mathilde Bøge JensenBlackie601:13,90601:06,411202:20,31
87Jeppe LundbyBølle Bob801:29,45601:58,341403:27,79
Udg.Jørn ClemmensenMille
Udg.Denise HerrestrupSorte Vildkat
Udg.Anja Højmark HegnsvangGaunbys Heimdal
Udg.Susanna ThuesenClemme
Dommer: Hanne Poulsen
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb, fejl og tid lægges sammen
Maks. tid: 2 min.
Antal deltagere (anslået beregning): 91
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT fejlT tidPind
1Thomas KjøllerRobbi000:44,42000:41,75001:26,17x
2Emilie Strange WismannSavage Sendia001:03,14100:43,94101:47,08x
3Camilla á ArgjumSpirit from My Nightwish101:02,16000:53,64101:55,80x
4Troels Hjalte KristensenNimse101:02,07000:54,62101:56,69x
5Mette PedersenStald Vi.P Manuel101:02,56000:54,69101:57,25x
6Kristina Scherrebeck-BoisenMadam Split101:43,46000:53,52102:36,98x
7Camilla á ArgjumMy Fake Jack af Hindbærgården001:11,40101:27,05102:38,45x
8Kristine JørgensenMrs. Gule Regina100:38,84100:36,86201:15,70x
9Katrine NielsenBorrebys Hende Der200:47,26000:31,21201:18,47x
10Signe NielsenOtto201:12,63000:52,31202:04,94x
11Cathrine Marie PoulsenHimmelgårdens Olfine201:12,28000:53,16202:05,44x
12Camilla Mørck ThuesenGoGo101:28,42100:56,38202:24,80
13Trine PedersenBjarne J200:41,25100:21,31301:02,56
14Signe NielsenGaunby´s Fister100:59,15200:31,80301:30,95
15Birgit BankeFiona`s Banana Split301:25,01000:23,66301:48,67
16Birgit BankeGaunby`s Phoenix301:29,08000:43,41302:12,49
17Christina AlbyScore Kaj301:40,61000:40,51302:21,12
18Mathilde Bøge JensenChip101:20,10201:15,20302:35,30
19Kathrine AlbyPepsi301:54,56001:22,76303:17,32
20Camilla á ArgjumGaunbys For Enden af Regnbuen302:02,52001:25,89303:28,41
21Lykke Mie NielsenJack400:51,98000:24,82401:16,80
22Camilla BorchClassica100:50,82300:39,39401:30,21
23Birgit BankeFiona`s Lille Kalle Klat200:58,23200:32,91401:31,14
24Mira DreijerMola301:13,18100:30,55401:43,73
25Anna Hawa MnasiNelly401:03,75000:42,10401:45,85
26Kathrine AlbyMr. Applejack301:19,88100:41,17402:01,05
27Kristina Scherrebeck-BoisenHedeokedik201:17,52200:57,06402:14,58
28Kristine JørgensenMax401:36,05000:52,50402:28,55
29Christina AlbyHarepus301:43,37100:51,01402:34,38
30Emilie Lyngholm-KjærbyChutney301:45,52101:10,44402:55,96
31Charlotte ChristiansenNeiki301:59,97100:58,92402:58,89
32Marlene BruhnBygholms Prince of Magic501:32,85000:27,83502:00,68
33Signe NielsenBella401:21,05100:42,29502:03,34
34Emilie Strange WismannPrincess401:32,64100:38,80502:11,44
35Maria BankeGaunby´s Indian Summer401:53,77101:00,08502:53,85
36Marlene BruhnJordbærgårdens Tequila Hot N` Sweet300:42,68300:44,11601:26,79
37Charlotte ChristiansenNus301:16,13301:19,62602:35,75
38Mette WindWind´s Fido Dido Boy401:57,99200:43,34602:41,33
39Kristina Scherrebeck-BoisenHippitøs402:27,57201:13,58603:41,15
40Camilla Mørck ThuesenHippHop501:03,32200:35,22701:38,54
41Emilie Lyngholm-KjærbySpragle601:48,92100:54,50702:43,42
42Kristina Scherrebeck-BoisenEsmaralda802:03,06100:54,53902:57,59
43Anja Højmark HegnsvangFionas Thor702:44,97201:07,85903:52,82
44Katrine NielsenBorrebys Survivor700:47,11300:26,041001:13,15
45Kristine JørgensenDirty Harry701:04,55300:53,041001:57,59
46Katja Poulsen HonnensCandy Floss302:08,03702:38,011004:46,04
47Sarah RohdeMonty901:41,78301:16,471202:58,25
48Stine NielsenJørgensen901:50,60401:14,881303:05,48
49Mathilde Bøge JensenBlackie1002:04,09601:35,141603:39,23
Udg.Charlotte ChristiansenNope
Udg.Cecilie AndersenTequila
Udg.Mette WindWind´s Don Diego De La Vega
Dommer: Hanne Poulsen
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb, fejl og tid lægges sammen
Maks. tid: 2 min.
Antal deltagere (anslået beregning): 52
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT fejlT tidPind
1Maria BankeFiona´s Dimar000:36,55000:22,36000:58,91x
2Anita MadsenLe Petit Charmeur001:45,36001:13,17002:58,53x
3Mette WindSolgården´s Little Bigfoot Junior001:39,45101:36,51103:15,96x
4Birgit BankeFiona`s Lille Kalle Klat100:35,07100:20,82200:55,89x
5Trine PedersenBjarne J200:33,07100:16,68300:49,75x
6Thomas KjøllerRobbi200:23,13100:30,60300:53,73x
7Camilla BorchClassica300:45,43100:26,41401:11,84
8Christina AlbyVakse Viggo400:57,69000:16,39401:14,08
9Cathrine Marie PoulsenHimmelgårdens Olfine400:58,72000:16,73401:15,45
10Maria BankeFiona´s Herly301:03,72100:29,15401:32,87
11Christina AlbyJolly201:19,04200:44,97402:04,01
12Mathilde Bøge JensenChip300:55,25301:28,11602:23,36
13Mette PedersenStald Vi.P Manuel501:23,77101:25,35602:49,12
14Jannie R. KofoedFredy400:29,80300:47,89701:17,69
15Linda Skov JohannssonGaunby's Eddie Mæ' Spjæt i500:25,37400:21,88900:47,25
16Kristine JørgensenDirty Harry501:32,22400:54,63902:26,85
17Troels Hjalte KristensenNimse601:40,49301:09,76902:50,25
18Jeanette BorchFiona's Chuckie702:24,46201:34,81903:59,27
19Lykke Mie NielsenJack700:39,12300:16,931000:56,05
20Emilie Strange WismannPrincess901:47,91101:27,661003:15,57
21Christina AlbyHarepus902:06,72200:31,241102:37,96
22Kristina Scherrebeck-BoisenHippitøs902:41,43300:41,251203:22,68
23Bettina BjergSommerly's Lakeisha902:26,98301:01,981203:28,96
24Kristine JørgensenMax1202:37,70300:43,211503:20,91
25Jeppe LundbyTouray1101:29,99601:02,861702:32,85
26Stine NielsenJensen1102:40,70802:10,001904:50,70
Udg.Brit Lysbeck LundbyPetit Fleur
Udg.Charlotte ChristiansenNus
Udg.Kristina Scherrebeck-BoisenEsmaralda
Udg.Kirsten BjergSommerly`s Diva
Dommer: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb, fejl og tid lægges sammen
Maks. tid: 2 min.
Antal deltagere (anslået beregning): 30
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT fejlT tidPind
1Maria BankeFiona´s Dimar11:09,0300:38,3611:47,39x
2Malene NielsenJordbærgårdens Buster Big Foot11:05,0410:56,1022:01,14x
3Cecilie AndersenFuga21:15,8900:48,0922:03,98x
4Maria BankeFiona´s Herly21:33,2300:48,8922:22,12x
5Jeanette BorchRafiki21:36,3300:56,4322:32,76x
6Christina AlbyMr. Mix Max21:43,7610:43,9832:27,74x
7Christina AlbyVakse Viggo41:16,3810:24,6651:41,04
8Christina AlbyJolly31:46,8120:53,7652:40,57
9Jeanette BorchLoppe51:13,9111:02,0462:15,95
10Mette WindSolgården´s Little Bigfoot Junior52:08,5111:23,8563:32,36
11Katja Poulsen HonnensCornetto52:23,8912:10,5364:34,42
12Charlotte ChristiansenNorton71:34,5640:54,73112:29,29
Udg.Bettina BjergSommerly's Lakeisha
Udg.Lisa HeinRose
Udg.Kirsten BjergSommerly`s Diva
Udg.Jeanette BorchFiona's Chuckie
Dommer: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb, fejl og tid lægges sammen
Maks. tid: 2 min.
Antal deltagere (anslået beregning): 16
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT fejlT tidCert
1Heidi Vitting PedersenMimrelunds Barske Bølle01:00,2800:21,9201:22,20x
2Jannie R. KofoedSpedy10:24,6000:20,2210:44,82x
3Trine PedersenCh. Olpherth10:53,7600:36,9611:30,72x
4Charlotte ChristiansenGreat Ch. Lillebror Affe10:41,6811:03,3921:45,07
5Linda Skov JohannssonHindbærgårdens My Girl10:31,3520:25,9630:57,31
6Betina MillerGaunbys Mr. Playboy Bunny21:01,4010:38,6731:40,07
7Emilie Lyngholm-KjærbyNotte20:50,7810:52,2531:43,03
8Camilla BorchLotus31:50,0101:18,2433:08,25
9Kathrine AlbyMrs. Hot Chili30:57,9910:14,1441:12,13
10Charlotte ChristiansenPuk20:42,8120:39,7641:22,57
11Sarah RohdeOliver00:51,0041:15,1542:06,15
12Trine PedersenThe Real Slim Shady22:30,0022:05,2244:35,22
13Jeanette BorchLoppe50:40,0300:17,6950:57,72
14Cecilie AndersenFuga40:39,1210:25,2951:04,41
15Linda Skov JohannssonHindbærgårdens V.I.P.50:44,3400:23,3951:07,73
16Bjarne JohannssonHøjgaardens CH Mr. Black Jack40:51,3210:19,3651:10,68
17Maria BankeGaunby´s Ch. Triumph Thunderbird30:26,8830:24,7960:51,67
18Jannie R. KofoedIsak30:43,1030:38,0861:21,18
19Christina AlbyMr. Mix Max51:24,3120:26,3671:50,67
20Betina MillerHindbærgårdens Queen Of Darkness41:30,6231:11,6572:42,27
21Maja Thim LarsenJerry51:39,3731:17,6282:56,99
22Charlotte ChristiansenNobel51:05,8640:47,5891:53,44
23Maja Thim LarsenHugo61:30,1431:17,4892:47,62
24Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft41:57,0351:54,4093:51,43
25Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Funny Girl61:29,1540:58,38102:27,53
26Rasmus BjernerBygholms (Co)Sinus91:47,6020:38,13112:25,73
27Mette WindGolden Starlight82:27,3431:31,62113:58,96
28Mette WindSeabiscuit91:34,5231:28,74123:03,26
29Sarah RohdeSimba82:13,7141:32,59123:46,30
30Bettina BjergPolo102:38,8630:31,13133:09,99
31Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie113:03,6931:59,37145:03,06
32Jeanette BorchRafiki81:49,1170:57,04152:46,15
33Aase BjernerBygholms James Bunn101:53,4051:14,20153:07,60
34Camilla á Argjum74 Daijjiro Kato82:22,7872:50,06155:12,84
35Katja Poulsen HonnensCornetto83:14,2582:55,78166:10,03
36Lisa HeinRose91:13,81101:22,48192:36,29
Udg.Camilla BorchFancy Face
Dommer: Kirsten B. og Anja H. H.
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb, fejl og tid lægges sammen
Maks. tid: 2½ min.
Antal deltagere (anslået beregning): 37
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT fejlT tidCert
1Jannie R. KofoedIsak31:37,1311:26,8543:03,98x
2Jannie R. KofoedSpedy31:07,7020:49,4051:57,10
3Betina MillerGaunbys Mr. Playboy Bunny31:57,5721:27,8753:25,44
4Maria BankeGaunby´s Ch. Triumph Thunderbird41:31,0621:14,3762:45,43
5Heidi Vitting PedersenMimrelunds Barske Bølle42:10,6921:50,8164:01,50
6Emilie Lyngholm-KjærbyNotte52:28,4021:15,4373:43,83
7Trine PedersenCh. Olpherth72:31,2411:01,7783:33,01
8Charlotte ChristiansenPuk52:18,4431:24,5083:42,94
9Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft62:31,4221:59,6684:31,08
10Charlotte ChristiansenNobel82:10,7111:01,7793:12,48
11Kathrine AlbyMrs. Hot Chili72:43,2321:07,6193:50,84
12Camilla BorchLotus62:31,3032:08,2294:39,52
13Betina MillerHindbærgårdens Queen Of Darkness71:50,6631:38,50103:29,16
14Charlotte ChristiansenGreat Ch. Lillebror Affe92:55,7831:52,34124:48,12
15Maja Thim LarsenJerry63:14,3063:10,96126:25,26
16Mette WindGolden Starlight92:57,4242:02,66135:00,08
17Trine PedersenThe Real Slim Shady103:45,1731:48,33135:33,50
18Aase BjernerBygholms James Bunn102:52,8861:55,14164:48,02
19Sarah RohdeOliver143:48,1342:43,33186:31,46
20Maja Thim LarsenHugo123:38,3863:02,70186:41,08
21Rasmus BjernerBygholms (Co)Sinus132:37,1561:08,12193:45,27
22Sarah RohdeSimba143:57,5373:09,91217:07,44
Udg.Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie
Udg.Camilla á Argjum74 Daijjiro Kato
Udg.Mette WindSeabiscuit
Udg.Anita MadsenLe Petit Charmeur
Udg.Camilla BorchFancy Face
Dommer: Kirsten B. og Susanna T.
Maks. tid: 3 min
Antal deltagere (anslået beregning): 27
Til toppen

Veteran lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT fejlT tid
1Cathrine Marie PoulsenSkrækkelige Olfert01:11,3400:49,2902:00,63
2Nina PoulsenSnuser10:20,2700:17,5810:37,85
3Maria BankeFiona`s GCh. Black Magic af Gaunby10:29,8500:16,3510:46,20
4Charlotte ChristiansenNimsebarnet00:31,8510:30,1011:01,95
5Mathilde Bøge JensenFlamingo10:22,9810:25,7620:48,74
6Maja Thim LarsenNussi30:50,0210:25,9641:15,98
7Linda Skov JohannssonLykkegårdens Octavia40:21,3810:23,7250:45,10
8Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Håbløse Harald30:37,3020:37,1751:14,47
9Camilla BorchGrysli30:47,3820:28,0451:15,42
10Lisette KongerslevHønsehusets Buller71:16,0621:02,2592:18,31
Dommer: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb, fejl og tid lægges sammen
Maks. tid: 2 min.
Antal deltagere (anslået beregning): 10
Til toppen

Veteran kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT fejlT tid
1Nina PoulsenSnuser000:33,89000:19,67000:53,56
2Maria BankeFiona`s GCh. Black Magic af Gaunby000:47,98000:40,65001:28,63
3Charlotte ChristiansenNimsebarnet000:48,02000:56,36001:44,38
4Mathilde Bøge JensenFlamingo100:56,76000:56,20101:52,96
5Cathrine Marie PoulsenSkrækkelige Olfert201:56,30001:31,30203:27,60
6Maja Thim LarsenNussi301:23,91100:41,73402:05,64
7Lisette KongerslevHønsehusets Buller401:12,11001:00,65402:12,76
8Camilla BorchGrysli401:09,25101:46,67502:55,92
Dommer: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb, fejl og tid lægges sammen
Maks. tid: 2 min.
Antal deltagere (anslået beregning): 8
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin6065707580
1Betina MillerGaunbys Mr. Playboy BunnyXOOOOXXX
2Rasmus BjernerBygholms (Co)SinusXOXXOXOXXOXXX
3Christina AlbyJollyOOOXXX
4Thomas KjøllerRobbiOOXOXXX
5Camilla á Argjum74 Daijjiro KatoXOOXOXXX
6Trine PedersenBjarne JXXOXOXOXXX
7Jannie R. KofoedIsakOXXOXXOXXX
8Emilie Strange WismannSavage SendiaOOXXX
8Kathrine AlbyMrs. Hot ChiliOOXXX
10Jannie R. KofoedSpedyOXOXXX
11Heidi Vitting PedersenMimrelunds Barske BølleXOXOXXX
12Trine PedersenCh. OlpherthOXXX
13Trine PedersenThe Real Slim ShadyXOXXX
Udg.Lisette KongerslevHønsehusets Theo DorXXX
Udg.Christina AlbyVakse ViggoXXX
Udg.Rasmus BjernerLykkegårdens MicrosoftXXX
Udg.Mette WindGolden StarlightXXX
Udg.Aase BjernerBygholms James BunnXXX
Udg.Mette WindSeabiscuitXXX
Udg.Jannie R. KofoedFredyXXX
Udg.Mira DreijerMolaXXX
Udg.Marlene BruhnJordbærgårdens Magic TwilightXXX
Starthøjde: 60 cm
Dommer: Maria Banke og Stine Nielsen
Antal deltagere (anslået beregning): 22
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin100120140150160165170180
1Kathrine AlbyMrs. Hot ChiliOOXOOOOOXX
2Trine PedersenBjarne JXXOOXOXOXXX
3Christina AlbyMr. Mix MaxOXOXOXXX
4Kirsten BjergMarcoXOXOXOXXX
4Jannie R. KofoedFredyXOXOXOXXX
6Maja Thim LarsenNussiXOXOXXOXXX
7Mette WindGolden StarlightXXOOXXX
8Lisa HeinRoseOXOXXX
9Marlene BruhnJordbærgårdens Tequila Hot N` SweetXOXOXXX
9Rasmus BjernerBygholms (Co)SinusXOXOXXX
11Trine PedersenCh. OlpherthXOXXOXXX
Udg.Christina AlbyJollyXXX
Udg.Mira DreijerMilkaXXX
Udg.Maria BankeGaunby´s Ch. Triumph ThunderbirdXXX
Udg.Bettina BjergPoloXXX
Udg.Maja Thim LarsenJerryXXX
Startlængde: 100 cm
Dommer: Aase B. og Charlotte C.
Antal deltagere (anslået beregning): 16
Til toppen

Gren A

Nr.Fører:Kanin:E/LI alt
1Betina MillerGaunby´s mr. Playboy Bunny617
2Jannie R. KofoedSpedy21012
2Heidi Vitting PedersenMimrelund´s Barske Bølle11112
4Kathrine AlbyMrs. Hot Chili9413
5Trine PedersenCh. Olpherth31215
6Jannie R. KofoedIsak18725
6Trine PedersenThe Real Slim Shady121325
8Rasmus BjernerBygholm´s (Co)Sinus26228
9Camilla a´Argjum74 Daijjiro Kato34539
Antal deltagere (anslået beregning): 9
Til toppen

Gren B

Nr.Fører:Kanin:E/KI alt
1Kathrine AlbyMrs. Hot Chili11112
2Trine PedersenCh. Olpherth71118
3Mette WindGolden Starlight16723
4Rasmus BjernerBygholm´s (Co)Sinus21930
Antal deltagere (anslået beregning): 4
Til toppen

Gerhardts Mindepokal

Nr.Fører:S/KE/KS/LE/LI alt
1Jannie Kofoed11516
2Betina Miller4610
3Trine Pedersen549
4Christina Alby448
5Heidi Pedersen66
5Kathrine Alby66
5Maria Banke336
8Rasmus Bjerner55
9Anita Madsen22
9Malene Nielsen22
11Mette Wind11
11Cecilie Andersen11
Antal deltagere (anslået beregning): 3
Til toppen




© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.